MENU


PAPÍRY NA TISK

Na tisk svatebních oznámení, jmenovek na stůl, pozvánek a dalších svatebních tiskovin nabízíme několik druhů papírů. Nejběžnější a nejlevnější je matný křídový papír, tisknout ale dokážeme i na speciální grafické papíry.


křídový papírMatná křída
Hladký křídový papír, gramáž 350g/m2

Jde o nejpoužívanější papír na tisk svatebních oznámení a dalších tiskovin. Zrhuba 90% všech oznámení tiskneme na tento papír. Křídový papír je hladký a hodí se na všechny styly i vzhledy oznámení. Dobře na něm budou vypadat jednoduché oznámení, ale i oznámení s fotkou.


papír plátnoImitace plátno
Papír se strukturou raženého plátna, gramáž 280g/m2

Papír s imitací plátna má lehce strukturovaný povrch, který je vidět okem i cítit hmatem. Tento papír se hodí na všechny druhy oznámení ať už jsou v decentnějším nebo modernějším stylu. Imitace pláno je nejpoužívanější grafický papír z naši nabídky.


stříbrný papírStříbrný
Stříbrný metalický a lehce třpytivý papír, gramáž 285g/m2

O tomto papíře by se dalo říct, že vypadá jako stříbrné auto. Papír je šedý a má na sobě jemné stříbrné třpitky. Kvůli šedému pozadí se nehodí na svatební oznámení s fotkou, protože barvy na fotce nebudou tak jasné jako na bílém papíře. Pro jednodušší oznámení však může být velice zajímavý.


tečkovaný papírTečkovaný
Papír s jemně tečkovaným povrchem, gramáž 280g/m2

Tento papír na má svém povrchu spoustu jemných pravidelných teček, které vypadají velice pěkně a elegantně. Na tečkovaném papíře bude každé oznámení vypadat velice dobře a zajímavě.


recyklovaný papírRecyklovaný
Světle béžový 100% recyklovaný papír, gramáž 250g/m2

Světle béžový 100% recyklovaný papír je na omak podobný jako základní matný křídový papír. Na pohled jsou v papíře vidět různé tečky a menší flíčky způsobené technologii výroby (recyklováním). Tento papír se hodí na oznámení s menší potištěnou plochou, protože velká barevná plocha by jeho povrch překryla a "recyklovaný efekt" by se ztratil. Tento papír splňuje certifikát Green Star System.