MENU


PAPÍRY NA TISK

Na tisk svatebních oznámení, jmenovek na stůl, pozvánek ke stolu a dalších svatebních tiskovin nabízíme několik druhů papírů. Všechny nabízené papíry máme stále skladem a můžeme na ně hned tisknout, takže se nemusíme zdržovat objednáváním a čekáním až papíry dorazí odněkud ze skladu. Nejčastěji tiskneme na matný křídový papír, na kterém tisk vypadá vždy dobře. Máme však i několik dalších grafických papírů, které vaše svatvební tiskoviny udělají ještě lepší, hezčí a zajímavější.


křídový papírMatná křída
Hladký křídový papír, gramáž 350g/m2

Jde o nejpoužívanější papír na tisk svatebních oznámení a dalších tiskovin. Zrhuba 90% všech oznámení tiskneme na tento papír. Křídový papír je hladký a hodí se na všechny styly i designy oznámení. Dobře na něm budou vypadat jednoduché oznámení, ale i oznámení s fotkou nebo složitější grafikou či barevné plochy.


papír plátnoImitace plátno
Papír se strukturou raženého plátna, gramáž 280g/m2

Papír s imitací plátna má lehce strukturovaný povrch, který je vidět okem i cítit hmatem. Tento papír se hodí na všechny druhy oznámení ať už jsou v decentnějším nebo modernějším stylu. Imitace pláno je nejpoužívanější grafický papír z naši nabídky.


stříbrný papírStříbrný
Stříbrný metalický a lehce třpytivý papír, gramáž 285g/m2

Tento papír je leský, lehce šedý a má v sobě jemné stříbrné třpitky - papír vypadá asi jako lak stříbrného auta. Kvůli šedému pozadí se nehodí na svatební oznámení s fotkou, protože barvy na fotce nebudou tak jasné jako na bílém papíře. Nedoporučujeme na něj tisknout velké barevné plochy, protože šedé pozadí barvu mírně utlumí a nebude tak jasná a zářivá, jak by měla být. Pro jednodušší oznámení je však velice zajímavý.


tečkovaný papírTečkovaný
Papír s jemně tečkovaným povrchem, gramáž 280g/m2

Tento papír na má svém povrchu spoustu jemných pravidelných teček, které vypadají opravdu moc dobře a vyloženě se hodí na jemnější a decentnější oznámení. Na tečkovaném papíře bude vaše oznámení vypadat velice dobře a zajímavě. Tečkovaný papír patří k těm nejzajímavějším papírům, které v nabídce máme.


recyklovaný papírRecyklovaný
Světle béžový 100% recyklovaný papír, gramáž 300g/m2

Světle béžový 100% recyklovaný papír je na omak podobný jako základní matný křídový papír. Na pohled jsou v papíře vidět různé tečky a menší flíčky způsobené technologii výroby (recyklováním). Tento papír se hodí na oznámení s menší potištěnou plochou, protože velká barevná plocha by jeho povrch překryla a "recyklovaný efekt" by se ztratil. Tento papír splňuje certifikát Green Star System a jeho výroba je plně z obnovitelných zdrojů.